Skolens ledelse

Ledelsen ved skolen består av rektor, assisterende rektor, stabsleder og avdelingslederne.

Klikk for stort bilde Hamar katedralskole

Rektor

 

Ingvild Rønn Sætre
Telefon: 950 55 305
E-post: ingvild.ronn.saetre@hedmark.org

Klikk for stort bilde Hamar katedralskole

Assisterende rektor

 

Hilde Turmo
Telefon: 911 01 626
E-post: hilde.turmo@hedmark.or

Guri Sørum - Klikk for stort bilde Hamar katedralskole

Stabsleder

 

Guri Koht Sørum
Telefon: 412 57 211
E-post: guri.sorum@hedmark.org

Klikk for stort bilde Hamar katedralskole

Avdelingsleder

TIP, elektro og IKT-servicefag

 

Vegard Viksmoen
Telefon: 948 11 515
E-post: vegard.viksmoen@hedmark.org

Klikk for stort bilde Hamar katedralskole

Avdelingsleder

informasjonsteknologi og medieproduksjon,
medier og kommunikasjon,
kunst, design og arkitektur,
kroppsøving

 

Atle Kornberg
Telefon: 907 48 535
E-post: a.kornberg@hedmark.org

Avdelingsleder

studiespesialisering

 

Ellen Rismyr
Telefon: 984 41 090
E-post: ellen.rismyr@hedmark.org

Eli Bergseng - Klikk for stort bilde Hamar katedralskole

Avdelingsleder

design og håndverk,
frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign,
søm og tekstilhåndverk med studiekompetanse

 

Eli Bergseng
Telefon: 907 85 216
E-post: eli.bergseng@hedmark.org

Klikk for stort bilde Hamar katedralskole

Avdelingsleder

service og samferdsel og økonomiske fag

 

Hulda Marie Røhne Orskaug
Telefon: 975 10 376
E-post: hulroe@hedmark.org

Klikk for stort bilde Hamar katedralskole

Avdelingsleder

studiespesialisering realfag

 

Wenche Hoel Ulvin
Telefon: 926 01 780
E-post: wenche.hoel.ulvin@hedmark.org 

Klikk for stort bilde Hamar katedralskole

Avdelingsleder

pedagogisk støtte

 

Gry Sønsthagen
Telefon: 947 83 217
E-post: gry.sonsthagen@hedmark.org

Klikk for stort bilde Hamar katedralskole

Utdanningsleder

 

Ingrid Løvseth
Telefon: 62 54 42 24 / 481 49 441
E-post: ingrid.lovseth@hedmark.org

 

Til toppen